Zakres usług

RZECZOZNAWCA SAMOCHODOWY ŁÓDŹ

Opinie techniczne i wycena szkód po wypadkach w Unii Europejskiej

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT pomagają osobom poszkodowanym w kolizjach i wypadkach samochodowych, do jakich dochodzi za granicą (na terenie Unii Europejskiej i w Szwajcarii), świadcząc niezależne usługi techniczne niezbędne w procesie likwidacji szkody i dochodzenia należnego odszkodowania powypadkowego. Swoją pomoc rzeczoznawcy z MOTOEXPERT oferują wszystkim osobom poszkodowanym nie z własnej winy, które zamierzają dokonać niezależnej wyceny wartości szkody. Pomoc techniczna / techniczno-prawna udzielona przez sieć MOTOEXPERT może przyczynić się do wypłaty lukratywnego odszkodowania za szkody spowodowane przez wypadek lub kolizję drogową.

Regionalni rzeczoznawcy sieci MOTOEXPERT proponują więc nie tylko pomoc techniczną (sporządzenie wyceny szkody), ale również kompleksowe konsultacje i doradztwo techniczno-prawne z zakresu likwidacji międzynarodowych szkód komunikacyjnych.

Usługi rzeczoznawcze – Zakres usług:

 1. ocena stanu techicznego pojazdu po wypadku / kolizji drogowej
 2. opiniowanie szkod OC i AC
 3. powypadkowe opinie techniczne i kosztorysy napraw
 4. weryfikacja istniejących opinii technicznych
 5. weryfikacja kosztorysów serwisowych
 6. kwalifikacja uszkodzeń pojazdu powypadkowego
 7. oględziny pojazdów powypadkowych
 8. wycena wartości uszkodzonego pojazdu powypadkowego
 9. wycena pozostałości pojazdów
 10. identyfikacja pojazdu po wypadku / kolizji samochodowej
 11. inne – na życzenie Klientów

 

Rzeczoznawcy samochodowi MOTOEXPERT – Powypadkowe opiniowanie szkód – Wycena auta po wypadku za granicą (Niemcy, Francja, Szwajcaria, Holandia, Polska, Austria)